Jesteś z Ukrainy i szukasz pracy? Ви з України і шукаєте роботу?

Znajdujemy się obecnie w nowej rzeczywistości, która kładzie cień na wolność, spokój i prawo do normalnego życia dla naszych sąsiadów z Ukrainy. Dlatego chcemy pomóc. Jeśli jesteś mieszkańcem Ukrainy i szukasz pracy? Zaaplikuj do nas! rekrutacja@imbigs.lukasiewicz.gov.pl


Зараз ми переходимо в нову реальність, яка знаходиться в тіньовій системі свободи, миру та права на нормальне життя наших сусідів-українців. Тому варто допомогти. Якщо ти живеш в Україні і шкодуєш? Звертайтеся до нас! rekrutacja@imbigs.lukasiewicz.gov.pl

adobestock_490625277.jpeg

Jesteśmy firmą, gdzie warto pracować

 

Etapy Rekrutacji

Sprawdź, czy na Ciebie czekamy!
W każdym procesie rekrutacyjnym poszukujemy przede wszystkim doświadczenia, wiedzy, umiejętności i kwalifikacji odpowiadających potrzebom konkretnego stanowiska. 
Poszukaj informacji o naszej organizacji. Dowiedz się kim jesteśmy, jaki jest profil naszej działalności, co jest dla nas ważne. 
Zweryfikuj oczekiwania zawarte w ofercie pracy. Zastanów się, w jaki sposób Twoje umiejętności i doświadczenie wpisują się w profil stanowiska, na które szukamy kandydatów. 
Odpowiedz sobie na pytanie, co możesz zyskać dzięki pracy w naszym Instytucie i jakie korzyści będą wynikały z zatrudnienia Ciebie dla Pracodawcy. 

 

Archiwum ogłoszeń